علاقه مندی (0)
0
پشتیبانی :
026-34494970 -
واتساپ :
09125655320
0

کیف پول من

نویسنده: مدیریت سایت

کیف پول من چیست؟

فرموله سازی کیف پول الکترونیکی شامل روش های پرداختی است که مصرف کنندگان را قادر به دریافت تخفیف می کند. کیف پول های دیجیتال به مشتریان کمک می کنند تا بتوانند با توجه به امتیازاتی که از خرید های خود کسب می کنند، تخفیف دریافت کنند و در واقع امتیازات خود را تبدیل به تخفیف کنند.

مشتریان ثابت یک سایت یا فروشگاه اینترنتی همواره این انتظار را دارند که هنگام خرید، تسهیلات خاص و یا پیشنهاد ویژه ای برای آنها در نظر گرفته شود و همیشه به دنبال فروشگاهی هستند که امکان دریافت حداکثر تخفیف در آن وجود داشته باشد تا بتوانند با کمترین قیمت، بهترین محصول را خریداری نمایند.

البته امکان خرید با قیمت مناسب از ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب و استاندارد محسوب می شود که برای تمامی کاربرانی که از این سایت خرید می کنند یکسان است اما طرح کیف پول در واقع یک نوع قدر شناسی و دلجویی کردن از مشتریان دائمی است؛ به این صورت که مشتریان هرچه سفارشات بیشتری داشته باشند، امتیازات بیشتری دریافت خواهند کرد که در نتیجه آن دریافت کد تخفیف بیشتر برای استفاده در سفارشات می باشد. بنابراین شما پس از خرید هر محصول، با توجه به ارزش و امتیاز محصول خریداری شده، مبلغی در "کیف پول" که برای خرید های بعدی قابل استفاده است دریافت خواهید کرد.

نکاتی که قبل از استفاده از کیف پول باید در مورد آن بدانیم:

  • در کیف پول به ازای امتیازاتی که دریافت می کنید، حتی می توانید محصولی را بصورت رایگان در خرید های بعدی دریافت کنید.
  • شما می‌توانید از امتیاز های موجود در کیف پول خود جهت خرید برای دوستان یا مشتریان خود نیز استفاده کنید.
  • اعتبار امتیاز کیف پول دریافت شده در هر سفارش پس از نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.
  • میزان استفاده از کیف پول برای تمامی محصولات یکسان است و مقدار قابل استفاده از کیف پول، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم بر اساس موجودی شما و میزان مبلغ کل پرداختی محاسبه می‌‏شود. البته محصولاتی که دارای تخفیف هستند به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و در بازه زمانی خاصی عرضه می‏‌شوند، امتیاز دریافتی کیف پول بر اساس مبلغ کل خرید در سیستم محاسبه خواهد شد و امکان خرید با کیف پول ممکن نیست.
  • میزان دریافت امتیاز کیف پول به ازای هر محصول توسط مدیر سایت از قبل در مشخصات فنی هر محصول درج می شود و مشتری مشاهده می کند که به ازای خرید یک محصول خاص چه امتیازی را دریافت خواهد کرد.

در تنظیمات کیف پول می توانید محاسبه تعداد امتیاز یک خرید را برای مثال بر اساس واحد تومان 2000 تومان در نظر بگیرید. یعنی اگر با خرید محصولی 4 امتیاز دریافت کنید، شما با خرید این محصول در کیف پول خود 8000 تومان ذخیره خواهید کرد. این مبلغ به عنوان هدیه خرید در کیف پول شما ثبت می شود و شما می توانید در خریدهای بعدی در صورتی که سقف موجودی شما مساوی یا بیشتر از مبلغ کل خرید باشد، از امتیاز های موجود در کیف پول جهت پرداخت سفارش خود استفاده نمایید. البته دریافت امتیاز تنها منوط بر خرید های موفق و فاکتور شده می باشد.